Fikir ve Konsept

Bir sonraki adım, seçimlerin yapılacağı stüdyoya geri çekilir ve başlangıç ​​planını geliştirmeye başlamak için genel planlar çizilir. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bir sonraki toplantımızda size sunmak isteriz. Bu aşamada, randevuların planlanması ve tasarım sistemleri ve yazılım için kullanılacak öğeler firmanız ile yapılacak seçimler sonucunda belirlenir.
İşimizle gelen kişisel etkileşimi seviyoruz; Aslında, yaptığımız işin en önemli yönlerinden biri. Sizinle bir ilişki kurmak, ihtiyaç ve isteklerinizi anlamamıza yardımcı olur ve sonuçta kişiliğinizi ve yaşam tarzınızı yansıtmasını sağlar. Vizyonunuzu göz önünde bulundurarak ve yaşadığınız şekilde tasarlarız. Sizi, müşteriyi dinlemek ve tasarım hedeflerinizi ihtiyaç ve isteklerinize göre düzenlenmiş bir ortama dönüştürmek konusunda uzmanız.
Sanal ya da artırılmış gerçeklikle çalışıyorsak, ürünlerinizi her açıdan yakalayabilir, tecrübeli ve profesyonel ekibimizle onları sanal alemlere taşıyabiliriz. Ürünlerinizin zaten teknik çizimlerini almanız durumunda, ekibimize verilmesini rica ediyoruz. İç tasarım endüstrisinde 37 yılı aşkın bir deneyime sahip olarak, yakın bir alanda çalıştığımız birkaç müteahhit ile çok sayıda ilişki geliştirdik.