Mim-AR Tasarım Ofisi 1983 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Mimari proje, iç mekân tasarımı, dekorasyon, kentsel planlama, proje yönetimi gibi çeşitli disiplinleri bir araya getirerek üretim yapmaktadır.

 

Kuruluşundan beri Mim-AR Tasarım Ofisi yurt içi ve dışında birçok bina tipi ve farklı ölçekte projelere imza atmıştır.

 

Mim-AR Tasarım Ofisi tasarıma bütüncül ve yenilikçi bir anlayışla yaklaşmakta, özgün, bulunduğu yere uygun, gereksinimleri karşılayan, teknolojiye ayak uyduran, sürdürülebilir, kaliteli ve çok yönlü projeler üretmekte ve bunları gerçeğe dönüştürmektedir.

HÜLYA CANAVAR

3 Ocak 1963’te Eskişehir’de doğdu. 1984 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun oldu. 1987 yılında Mim-AR Ltd. Şti’ de çalışmaya başladı ve 1997 yılında şirket ortaklarından biri oldu.

MİMAR

ORTAK

HAMDİ ARABACIOĞLU

YÜKSEK MİMAR

27 Mayıs 1951 İstanbul İstanbul doğumlu olan Ahmet Hamdi Arabacıoğlu 1975 tarihinde Ankara mühendislik Mimarlık bölümünden mezun olmuş olup daha sonra İtalya’ da mesleki eğitim aldıktan sonra çalışmalarına devam etmiştir.

ONUR ARABACIOĞLU

1978 yılında İstanbul’da doğdu. 1996 yılında Koç Özel Lisesi’nden mezun oldu. 2002 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü 2005'te İstanbul Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayarak yüksek mimar ünvanı aldı.

YÜKSEK MİMAR

ORTAK

KURUCU ORTAK

NİDA SULAR

1990 yılında İstanbul’da doğdu. 2008 yılında Üsküdar Çağrıbey Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini 2008-2013 yılları arasında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü’nde tamamladı.

MİMAR

İKLİM TOPALOĞLU

1989 yılında Ankara’da doğdu. Lisans eğitimini 2008-2013 yılları arasında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Mimarlık Bölümü’nde tamamladı. Erasmus öğrenci değişim programı ile Almanya Technische Hochschule Mittelhessen’de okudu.

MİMAR

ÖZGÜR İSTANBULLUOĞLU

1980 yılında İstanbul'da doğdu.Lycee Saint Benoit'yı bitirdikten sonra Bilgi Üniversitesinde İşletme & İktisat okudu.Ardından Yeditepe Üniversitesinde İçmimarlık bölümden mezun oldu.2007 yılından beri Mimar bünyesinde tasarım ve animasyon işlerinden sorumludur.

İÇ MİMAR

İSTANBUL